Gerçek Medyum Tahminleri

Eğer “Gerçek Medyum” kendine bağlama büyüsü Okumalar o kadar büyükse, nasıl varırlar hepsi kendilerine fayda sağlayacak psişik tahminler yapmazlar? Clairvoyant Psychic konuşmanız gerektiğini bilse de, sizi nasıl çağırmazlar? Geleceği kesinlikle görebildikleri zaman, piyangoyu kazanıp emekli olmuyorlar? Medyum, Clairvoyant ve Medium hakkındaki bu düşünceler sıklıkla sorgulanır ve sadece yarısı şaka olur. Fark yaratan gerçek şu ki, dünyadaki genel olarak, bedensel dünyada olduğu gibi gizemli “eterik” dünya güçlerine eşit derecede gerçek tutan bir enerji dengesi olabilir.

Yerinden olma yasaları kullanılmaya devam ediyor ve bir şey yerinden çıktığında, başka bir şeyle değiştirilmeli … tipik olarak çok daha büyük, çok daha güçlü ve bazen bilimsel olarak en azından konuşuyor … , gerçekten çok daha yoğun bir şeyle değiştirilir. Basiret Psişik Okumaları “doğal” dünyayı kullanırken bir başa çıkma yolu olabilir ve onu ele geçirmek için kullanılmamalıdır. Tarihsel geçmiş boyunca tekrar tekrar bulduğumuz gibi, kişisel ulaşmak için elektrik gücü kullanan bu araçlar neredeyse her zaman elektrik enerjisi arzusuna hedef düşürür ve sonunda herhangi bir zamanda verilenden daha fazla ödeme yaparlar. Bu, yerinden edilmenin düzenlenmesi ile klasik bir örnek olabilir.

Psişik ortamlar, basiret psişikleri, tarot kartı izleyicileri ve ESP’nin diğer uygulayıcıları, bu psişik kaynağı, bir tür maliyet veya ücret karşılığında kendilerine bir tür maliyet olmadan özel alımlar için kullanamazlar. Psişik ortam, sihirli bir asayı dalgalandıracak ve zenginlerin görünmesini ve yok olmasını sağlayacak bir tür sihirbaz değildir ve herhangi bir insanı rahatsız eden şeyleri iyileştirmek için büyü yapabilen bir tür cadı, şaman veya başka bir erkek veya kadın değildir. O dünyada bile, öte yandan önceki ya da yine de efsanevi olabilirdi, birisinin bir yerde geniş zenginliklerin daha da ortadan kaybolmasıyla ortaya çıkabileceğini düşünmek zor olabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *